/, آموزش ریاضی, دانلود رایگان, دانلود های رایگان, روند, مد, نشانه گذاری/ریاضی هشتم:آموزش رایگان ریاضی هشتم (فصل اول عددهای صحیح وگویا جلسه ۱)

ریاضی هشتم:آموزش رایگان ریاضی هشتم (فصل اول عددهای صحیح وگویا جلسه ۱)

ریاضی هشتم بصورت جذاب و مفهومی در این سایت تدریس شده است.این فیلم بصورت رایگان جلسه اول آموزش ریاضی هشتم را نشان می دهد جهت دریافت 9 جلسه آموزش ریاضی هشتم فصل اول عددهای صحیح و گویا به قسمت فروشگاه سایت مراجعه فرمائید.در آموزش های این سایت ابتدا موضوع درس به زبان ساده تدریس شده است وسپس مطابق با موضوع درس چندین مسئله حل شده است. در بین تدریس برنامه های شادوجذاب طراحی واجراء گردیده تا باعث شود دانش آموزان از درس ریاضی هشتم لذت ببرند .فایل تصویری بالا قسمتی از این آموزش ها را بعنوان نمونه نشان می دهد که می توانید آن را ببینید و پیشنهاد تان را در رابطه با آن در پایین صفحه بیان کنید.

“آز آموختن درس ریاضی هشتم لذت ببرید.”

برای هر فصل نمونه سئوال امتحانی ریاضی هشتم طراحی شده است که در قسمت دانلودهای رایگان موجود می باشد و می توانید از آنجا بصورت رایگان دانلود نمائید . چنانچه در حل مسایل مشکل داشتید می توانید از قسمت فروشگاه سایت جواب نمونه سئوال ریاضی هشتم  مربوطه را تهیه فرمائید واستفاده کنید.

جواب سئوالات شما

چنانچه هرگونه سئوال در رابطه با حل مسائل و آموزش ریاضی هشتم داشتید می توانید در قسمت نظرات سایت سئوالات تان را مطرح کنید و سایت آموزش لذیذ را بعنوان یک معلم آنلاین که همیشه در خدمت شما است فرض نمائید. که در اسرع زمان به سئوالات شما پاسخ داده خواهد شد. برای همه شما عزیزان آرزوی موفقیت دارم.

About the Author:

3 Comments

 1. تبسم آبان ۱, ۱۳۹۷ at ۳:۵۷ بعد از ظهر - Reply

  عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود

 2. تبسم آبان ۱, ۱۳۹۷ at ۴:۱۵ بعد از ظهر - Reply

  سلام استاد اگه میشه این مسله رو برام توضیح بدین(+۱۴×(-۱۵)×(+۱۳۶))/((-۳۴)×(-(-(-۱۰۵ ) )=

  • amoozeshlaziz آبان ۲, ۱۳۹۷ at ۷:۰۳ قبل از ظهر - Reply

   سلام برای حل اینگونه مسائل که بصورت کسر می باشند ودر صورت ومخرج به شکل ضرب هستند ابتدا برای تعیین علامت کسر کل علامت های منفی هم در صورت وهم در مخرج را می شماریم اگر تعداد علامت های منفی زوج بود علامت کسر مثبت است . واگر چنانچه تعداد علامت های منفی فرد بود علامت کسر منفی است و به این ترتیب فقط یک علامت در جلوی کسر می نویسیم و بقیه علامت ها و پرانتز ها را بر می داریم وسپس اعداد صورت ومخرج را با هم ساده می کنیم. ۱۴در صورت و ۳۴ در مخرج هردو بر عدد ۲ بخش پذیرند وساده میشند ۱۴ به دو ۷مرتبه و۳۴ به دو ۱۷ مرتبه واز دوباره ۱۷به ۱۷ یک مرتبه و۱۳۶به ۱۷ هشت مرتبه و ۱۵ به ۱۵ یک مرتبه و۱۰۵ به ۱۵ هفت مرتبه واز دوباره ۷ باقیمانده در صورت و ۷ در مخرج با هم ساده میشندو در پایان عدد۸ در صورت باقی می ماند و حاصل عبارت منفی هشت می شود.(۱۴×۱۵×۱۳۶)/(۱۰۵×۳۴)=-۸

Leave A Comment

ریاضی را آسان یاد بگیرید
دانلود رایگان آموزش روش های یادگیری درس ریاضی که تا به حال کسی به شما نگفته است . فیلم این آموزش را تا انتها گوش کنید.
در این آموزش تکنیک های یادگیری درس ریاضی بیان شده است با تمرین این تکنیک ها ریاضی را به آسانی یاد بگیرید و از خواندن ریاضی لذت ببرید.
  We hate spam and never share your details.